Generalny przedstawiciel firmy w Polsce

o firmie

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że firma JUTOL jest oficjalnym przedstawicielem niemieckiej firmy Kommerling w zakresie dystrybucji klejów stosowanych w przemyśle meblarskim i motoryzacyjnym. Firma Kommerling jest firmą ze stuletnią tradycją działającą w takich krajach jak Francja, Hiszpania, Chiny, USA, Brazylia, Polska, Rosja, Belgia i wielu innych.

W 1994 r. nastąpiło nadanie certyfikatu ISO 9001, a laboratorium badawcze Kommerling uzyskało akredytację wg DAP EU Norm. Dzisiaj Kommerling jest największym, niezależnym w Europie dostawcą klejów i mas uszczelniających. Kompetencja Kommerlinga wyrasta zjego doświadczenia.

Oferowane kleje są wykorzystywane miedzy innymi do produkcji mebli tapicerowanych, materacy (piankowych i lateksowych), mebli kuchennych.

Również na rynku polskim chcielibyśmy, aby produkty firmy Kommerling znalazły uznanie. W pierwszym etapie naszej działalności w Polsce pozyskaliśmy producentów zabudów (chłodni, izoterm, kontenerów). Obecnie w Polsce JUTOL sprzedaje kleje i masy uszczelniające firmy Kommerling do wielu wiodących producentów zabudów samochodowych.

Mamy nadzieję, że te informacje zainteresują Państwa firmę i pomogą w zorganizowaniu w przyszłości spotkania Przedstawicieli naszych firm.

Z poważaniem
Anatol Juszczak

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem