Generalny przedstawiciel firmy w Polsce

rodzaje klejów

Kleje Hybrydowe do Uszczelniania Pęknięć i Sczelin

Kleje hybrydowe

  Nazwa Opis
koerapop-315.1
Körapop 315

Bezrozpuszczalnikowy jednoskładnikowy, wielofunkcyjny, elastyczny klej i uszczelniacz stosowany przy budowie karoserii, kontenerów, pojazdów użytkowych, dla techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej itp.

koerapop-330.1
Körapop 330

Szybkoschnący, elastyczny środek do uszczelniania z doskonałą wytrzymałością początkową

koerapop-335.1
Körapop 335

Bezrozpuszczalnikowy jednoskładnikowy, wielofunkcyjny, elastyczny klej i uszczelniacz stosowany przy budowie karoserii, kontenerów, pojazdów użytkowych, dla techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej itp. Wersja w kolorze niebieskim szczególnie nadaje się do uszczelniania okładzin na krytych basenach

koerapur-950.1
Körapop 950

Jednokomponentowy, elastyczny, bezrozpuszczalnikowy klej i uszczelniacz przeznaczony do zastosowań zewnętrznych przy budowie statków i łodzi.

korapop-954.1
Korapop 954

Jednokomponentowy, elastyczny, bezrozpuszczalnikowy klej i uszczelniacz przeznaczony do zastosowań zewnętrznych przy budowie statków i łodzi.

korapop-959.1
Korapop 959

Körapop 959 Marine jest jednokomponentowym, elastycznym, bezrozpuszczalnikowym klejem zaprojektowanym specjalnie do stosowania w przemyśle morskim i jachtowym. Użyteczny jako klej podkładowy do wykładzin pokładowych oraz parkietów

korapop-960.1
Korapop 960

Szybkoutwardzalny klej i uszczelniacz o dużej przyczepności początkowej do budowy łodzi i statków

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem