Generalny przedstawiciel firmy w Polsce

Wklejanie okien

Wklejanie okien

W przemyśle morskim najczęściej stosowanym materiałem przy projektowaniu okien i bulajów jest szkło organiczne – PC lub PMMA. Niemniej jednak szkło mineralne również ma swoje zastosowanie konstrukcjach wielu statków. Nierzadko okna na tych jednostkach pełnią rolę elementów konstrukcyjnych i izolujących od hałasu i warunków zewnętrznych. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki KÖMMERLING wykorzystuję swoja pozycję eksperta w zakresie klejenia i uszczelniania szkła również na polu przemysłu morskiego.
Chcesz wiedzieć jak to robimy? Zadzwoń lub napisz!

  Nazwa Opis
koerabond-hg-17
Körabond HG 17

Czarny podkład do zwiększania przyczepności i ochrony przed promieniowaniem UV w wklejania szyb samochodowych. Przydatny jako primer ogólnego zastosowania do szkła, aluminium, stali, tworzyw sztucznych

koerapop-250.1
Körapop 250

Bezrozpuszczalnikowy jednoskładnikowy, wielofunkcyjny, elastyczny klej stosowany przy budowie karoserii, kontenerów, pojazdów użytkowych, dla techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej itp.

koerapur-950.1
Körapop 950

Jednokomponentowy, elastyczny, bezrozpuszczalnikowy klej i uszczelniacz przeznaczony do zastosowań zewnętrznych przy budowie statków i łodzi.

korapop-954.1
Korapop 954

Jednokomponentowy, elastyczny, bezrozpuszczalnikowy klej i uszczelniacz przeznaczony do zastosowań zewnętrznych przy budowie statków i łodzi.

Körapur 177

Jednokomponentowy, o wysokiej wydajności elastyczny klej do wklejania szyb samochodowych.

koerasolv-cl-17
Körasolv CL 17

Zmywacz i aktywator powierzchni do stosowania przy wklejaniu szyb samochodowych. Jest to szybkoschnące rozwiązanie, aplikowane jednokierunkowo za pomocą niepylącej ściereczki

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem